Category: Aktuality

Amatérská liga stolního tenisu Krnov hledá nové týmy!

Pro nadcházející, v pořadí již 21. ročník krnovské amatérské ligy stolního tenisu hledáme nové týmy, pokud tedy máte zájem vyzkoušet si tento krásný sport i na lehce soutěžní úrovni a vytvoříte minimálně 3-členný tým, ozvěte se nám! A ozvěte se i v případě, že tým zatím nemáte, nebo není kompletní, můžeme ho doplnit volnými hráči. Rádi uvítáme bývalé zkušenější hráče i začínající nováčky.

Výsledky 20. ročníku ALST Krnov!

I přesto, že jsme v průběhu roku přišli o naší dlouhodobou hernu na Jiráskově ulici, povedlo se nakonec, sice trochu improvizovaně, ale přesto, dohrát jubilejní 20. ročník Krnovské amatérské ligy stolního tenisu. Tým Minimaxu tentokrát nenašel důstojného vyzyvatele a bez ztráty byť jen jediného bodu si došel pro své 8. vítězství v této soutěži. Druhé a třetí místo je taktéž beze změny, týmu ProfiPage se sice Minimax ani jednou porazit nepodařilo, nicméně další své zápasy dokázal vyhrát a udržel se tak na druhém místě, před třetím Medianem.

Konec jarní části!

Jarní část ALST Krnov skončila 10-tým kolem, o pokračování 20. ročníku i do podzimní části se musí nejprve rozhodnout, základní otázkou bude dostupnost a stav herny.

Odložená utkání

V podzimní části potom byla odložena tato utkání: 11. kolo – KOS Krnov vs ProfiPage 17. kolo – Orzel II Branice vs Holasovice 18. kolo – ProfiPage vs KOS Krnov Pokud se již některá...

Zdeněk Pavlík – † 21.2.2018

S lítostí oznamujeme, že ve středu, dne 21.2.2018, zemřel po dlouhé a těžké nemoci, ve věku 71 let, dlouholetý hráč, bývalý předseda a jeden ze zakládajících členů naší soutěže, pan Zdeněk Pavlík. Za celou ALST...

Výsledky 18. ročníku ALST Krnov!

I přes počáteční problémy a několikeré zaváhání na startu 18. ročníku se nakonec družstvu Minimaxu podařilo opět dobýt trofej nejcennější a dosáhl tak již svého 6 vítězství v soutěži. Druhé místo se povedlo uhájit týmu ProfiPage, který tak potvrdil, že jeho stejné umístění z minulého ročníku nebylo náhodné. Na třetí místo, po roční odmlce, se pak vrátil tým KOS Krnov, vedený neúnavným, i když často unaveným, Vangelisem Čandasem.

Jubilejní páté vítězství pro Minimax!

17. ročník Amatérské ligy stolního tenisu Krnov opanoval opět tým Minimaxu a připsal si tak na konto jubilejní 5 vítězství v řadě. Druhé místo překvapivě obsadil tým ProfiPage, který nejlépe využil krizi týmu KOS Krnov a vybojoval nejlepší umístění ve své historii (dříve jako El. Halfar) Na třetím místě, stejně jako minulý rok, pak skončil polský tým Orzel II Branice.